www.gg-design.pl

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ www.gg-design.pl tel. 604 22 75 73

wtorek, 21 sierpnia 2012

KONKURS DOBRY DESIGN 2013


Startuje druga edycja wyjątkowego konkursu Dobry Design 2013. W Jury zasiada 100 architektów i projektantów wnętrz, którzy nie tylko fachowo ocenią, ale też wydadzą opinię nagrodzonym produktom. Dodatkowo laureaci tytułu będą szeroko promowani przez cały 2013 rok.

 Organizatorem konkursu jest magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj. Wydarzenie ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów wyposażenia i wystroju wnętrz. Do udziału w nim zaprosiliśmy producentów i dystrybutorów.

 Mając na uwadze możliwie najlepszą konkretyzację zgłaszanych produktów, redakcja zdecydowała się wyłonić następujące kategorie konkursowe:

 A. Przestrzeń salonu

 B. Przestrzeń sypialni i garderoby

C. Przestrzeń kuchni i jadalni
 
D. Przestrzeń łazienki
 
E. Przestrzeń pracy

F. Przestrzeń dziecka

 G.  AGD

 H. Oświetlenie

 I. Podłogi i ściany
 
J. Okna i drzwi


Tym, co wyróżnia Konkurs Dobry Design 2013 i czyni go niepowtarzalnym wydarzeniem na polskim rynku wyposażenia i wystroju wnętrz, jest profesjonalne jury. Do udziału w pracach zaproszonych zostało aż 100 architektów i projektantów wnętrz. Ta silna, niezależna, a przede wszystkim opiniotwórcza grupa ekspertów odda swoje głosy w październiku bieżącego roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w listopadzie, a tym samym wskazane przez jury produkty otrzymają tytuł i znak towarowy DOBRY DESIGN 2013.

Ponadto redakcja postanowiła dać możliwość głosowania internautom, którzy, po zalogowaniu w serwisie Dobrzemieszkaj.pl, otrzymają możliwość wytypowania swoich faworytów. Produkt z największą ilością głosów, otrzyma wyróżnienie DOBRY DESIGN 2013 – NAGRODA KONSUMENTA.

 Redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj serdecznie zaprasza do udziału w konkursie wszystkich producentów i dystrybutorów produktów wystroju i wyposażenia wnętrz. Odkryjmy wspólnie DOBRY DESIGN!

Zgłoszenia zbieramy do końca września bieżącego roku.
 
Więcej informacji:
Biuro konkursu Dobry Design 2013
magazyn Dobrze Mieszkaj
ul. Andersa 38

15-113 Białystok

Tel.: 85 67 85 326

Fax.: 85 67 85 355


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza